قوانین و مقررات

خریدار گرامی برای استفاده بهینه از خدمات "سامانه فروش اینترنتی گروه بهمن" لطفا موارد ذیل را با دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به سامانه فروش اینترنتی گروه بهمن با استفاده از پروفایل شخصی بوده و به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از‏ خدمات سامانه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین وب سایت از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروش اینترنتی گروه بهمن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات "گروه بهمن" تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. همچنین در همین رابطه توجه به موارد ذیل برای خریداران محترم حائز اهمیت خواهد بود:

1- در هر نوبت از فروش، برنامه های فروش متنوعی از طرف "گروه بهمن" معرفی می گردد. این برنامه های فروش هر کدام دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد که این شرایط از طریق سامانه فروش به اطلاع متقاضیان گرامی می رسد.
2- پس از اتمام فرایند ثبت نام به هیچ عنوان مشخصات کدملی، نام و نام خانوادگی، قابل تغییر نمی باشد. لذا هنگام تکمیل فرم های ثبت نام دقت نمایید تا مشخصات ذکر شده به صورت صحیح ثبت گردد. در غیر این صورت فرایند ثبت نام ناموفق بوده و عواقب آن به عهده مشتری می باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

"ایرانی کار" به عنوان مجری فروش اینترنتی "گروه بهمن" به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
همچنین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سامانه فروش اینترنتی "گروه بهمن"، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی bahman.iranecar.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال پیامک و ایمیل از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. سامانه فروش اینترنتی "گروه بهمن"هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از bahman.iranecar.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Telegram یا Instagram و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش تماس با ما استفاده کنند.